Additional information
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 19.5 × 16 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
248.83лв. / 127.23€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 19.5 × 16 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7120 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 200000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.