Additional information
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.5 × 9 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425/7428/7435 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25000 pages |
338.82лв. / 173.24€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.5 × 9 × 8 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425/7428/7435 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.