Additional information
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 7.5 × 7.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425/7428/7435 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 15000 pages |
498.77лв. / 255.02€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 7.5 × 7.5 cm |
| Производител | XEROX |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | WorkCentre 7425/7428/7435 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 15000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.