Additional information
| Weight | 2.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 23.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тунер, тип | AM 10), AM/FM tuner (30 station presets – FM 20 |
| Възпроизвеждани формати | CDDA; CD-R/ RW; MP3; WMA |
| Възпроизвеждани дискове | CD-R/ RW |
| Високоговорител | 2 + 2 W, Stereo Speaker |
| Интерфейс | Bluetooth 2.1, Stereo Mini jack, USB2.0 |
| Захранване | AC 15W or Batteries (6 pcs) |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 320 x 133 x 215 |
| Тегло, kg | 2.3 |
| Други | LCD Display |
























Reviews
There are no reviews yet.