Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32.5 × 15 × 24.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тунер, тип | AM 10), Integrated AM/FM radio tuner, Station Memory Presets – 30 (FM 20 |
| Възпроизвеждани формати | CDDA; CD-R/RW; MP3; WMA |
| Възпроизвеждани дискове | CD/CD-R |
| Високоговорител | 2 + 2W, Stereo Speaker (80 mm) |
| Интерфейс | Headphone Out (Stereo Mini); Audio In (Stereo Mini), USB |
| Захранване | AC 15 W |
| Цвят | White |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 300 x 125 x 211 |
| Тегло, kg | Approx. 1.72Kg (Without Battery) |
| Други | LCD Display |























Reviews
There are no reviews yet.