Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 2 × 17 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | In-ear |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | USB |
| Микрофон | yes (Hands-free calling and voice assistant compatible) |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | Max. 15 hrs |
| Време за зареждане | Approx. 3.0 hrs |
| Честотен обхват, Hz | 20 – 20 000 Hz (44.1kHz Sampling) |
| Дължина на кабела, m | USB Cable: Type-CTM (approx. 20 cm) |
| Цвят | Black |
| Други | clear sound; Flexible and lightweight cables, Up to 15 hours of battery life; 0.35" driver units for crisp |

























Reviews
There are no reviews yet.