Additional information
| Weight | 0.454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 5 × 20 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Bluetooth |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes (built-in microphone) |
| Шумопотискане | Automatic Artificial Intelligence Noise Cancelling function (AINC) |
| Контрол на звука | yes (Google/Siri voice assistant) |
| Време за работа на батерия | Max 35 hrs (BT NC) |
| Време за зареждане | 60 minutes of playback from just 10 minutes of charging, quick charging |
| Цвят | White |


























Reviews
There are no reviews yet.