Additional information
| Weight | 5.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 11.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип | Wall Mounting |
| Размер, inch | 10 |
| Форм-фактор | 4U |
| Широчина, mm | 280 |
| Дълбочина, mm | 310 |
| Височина, mm | 247 mm |
| Вътрешни размери, mm | Working depth: 238 mm |
| Максимален товар, kg | 20 |
| Тегло, kg | 4.56 kg |
| Предни врати, тип | Metal |
| Странични панели | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Заден панел | Metal (High-quality rolled steel, powder coated) |
| Заключване | Front lock |
| Включени аксесоари | Front lock, M6 screws |
| Брой секции | 1 |
| Слот за вентилатори | 1 (120mm, 110V or 230V) |
| Стандарти | ANSI/EIA RS-310-D, DIN 41491/PART 1, DIN 41494/PART 7, IEC297-2:1982 |
| Цвят | Black |
| Други | Bottom, Weatherproof rating: IP20; Cable entry panel: Top |













Reviews
There are no reviews yet.