Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Производител | WESTERN DIGITAL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 500 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |













Reviews
There are no reviews yet.