Additional information
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.3 × 7.6 × 2.5 cm |
| Производител | PATRIOT |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет | 2048 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3300 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 2900 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 25.0 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 25 g |
| Други |
















Reviews
There are no reviews yet.