Additional information
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 82 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на склад |
| Производител | FUJITSU |
| Серия | PRIMERGY RX2530 M6 |
| Процесор | Intel Xeon-Gold 5317 3.0 GHz, 12-core, 18MB Cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 32 (16 DIMMs per CPU, 8 channels with 2 slots per channel), DIMM (DDR4 RDIMM, LRDIMM and Intel Optane PMem), Memory capacity (min. – max.): 8 GB – 10 TB |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | SATA controller |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Dynamic LoM via OCP slot, OCPv3 compliant Optional OCP adaptor: 4 x 1 Gbit/s Ethernet (RJ45) |
| Разширителен слот | 1×16 if fh slot selected, PCI-Express 4.0 x16: 3x Low profile (2nd processor required for slot 3), PCI-Express 4.0 x8: 1 x Low profile |
| Интерфейс | 1x optional (occupies PCIe slot), 2 x VGA, 5 x USB 3.0 (2x front, 2x rear, 1x internal) |
| Порт за отдалечено управление | 1 x dedicated management LAN port for iRMC S5 (10/100/1000 Mbit/s); Management LAN traffic can be switched to shared OCPv3 card, speed and connector is related to installed interface card. |
| Захранване | 2xMOD PSU 900W Platinum |
| Съвместими операционни системи | Oracle Linux 7, Red Hat Enterprise Linux 8/7, SUSE Linux Enterprise Server 15/12, VMware vSphere 7.0/6.7, Windows Server 20162019/2022, Hyper-V Server 2016, Windows Storage Server 2016 Standard |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |














