Additional information
| Weight | 12.8 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | PowerEdge T140 |
| Процесор | 8 MB cache, Intel Xeon E-2224 3.40 GHz |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4x DDR4 DIMM slots, 64GB max supports registered ECC, speeds up to 2666MT/s, supports UDIMMs |
| Твърд диск, GB | 1000 |
| Дисков контролер | PERC H330 RAID Controller |
| Брой поддържани дискове | 4 |
| Оптично устройство | DVD RW |
| Мрежа | On-Board Broadcom 5720 Dual Port 1Gb LOM |
| Разширителен слот | 1×1 Gen3 (x1 connector) FH/HL, 1×4 Gen3 (x8 connector) FH/HL, 1×8 Gen3 (x8 connector) FH/HL, 4 PCIe Slots: 1×8 Gen3 (x16 connector) FH/HL |
| Интерфейс | 1 iDRAC micro USB 2.0 management port; Back panel: 2 USB 3.0, 4 USB 2.0, Front panel: 1 USB 3.0, serial connector Internal USB: 1 internal USB 3.0, VGA |
| Порт за отдалечено управление | iDRAC9 Basic |
| Захранване | Rack Power Cord 2M (C13/C14 10A) |
| Съвместими операционни системи | Certify XenServer, Citrix XenServer, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Ubuntu Server, VMware ESXi |
| Софтуер за управление | BMC Truesight (available from BMC), OpenManage Integrations: Microsoft System Center, Red Hat Ansible, VMware vCenter |
| Форм-фактор | Tower |
| Тип на шасито | Cabled |















Reviews
There are no reviews yet.