Additional information
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 62.2 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | FUJITSU |
| Серия | PRIMERGY RX1330 M5 |
| Процесор | Intel Xeon E-2388G 3.20 GHz, 8-core, 16 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 4 slots UDIMM (DDR4), Memory capacity (min. – max.): 8 GB – 128 GB, ECC protection |
| Твърд диск, GB | not included |
| Дисков контролер | Integrated RAID 0/1 |
| Брой поддържани дискове | 48 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Intel i210 onboard 2 x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet (TCP/IP acceleration) |
| Разширителен слот | PCI-Express 3.0 x4: 1x Low profile, PCI-Express 4.0 x8: 2x Low profile |
| Интерфейс | 2x USB 2.0, 5x USB 3.2, 1 x VGA (15-pin) / optional 1 x front VGA (not for 10x 2.5”, base unit), 1x optional (occupies PCIe slot), 2x LAN / Ethernet |
| Порт за отдалечено управление | 1 x dedicated management LAN port for iRMC S6 (10/100/1000 Mbit/s). Management LAN traffic can be switched to shared onboard Gbit LAN port |
| Захранване | Modular PSU 500W |
| Съвместими операционни системи | Windows Server 2019/2022 Datacenter/Standard/Essentials, VMware vSphere 7.0, SUSE Linux Enterprise Server 15, Red Hat Enterprise Linux 8 |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |

















