Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.21 × 37.29 × 9.6 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 8 |
| Памет интерфейс | 256 |
| Брой ядра | 4864 |
| Макс. работна честота, MHz | 1665 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 650 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | G-SYNC-Compatible, GPU Boost, NVIDIA GeForce Experience |
| Резолюция | 7680 x 4320 @60Hz (Digital) |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4 (x3), HDMI 2.1 |
| Размери | 40 x 247 x 120 mm |
| Други | Game Ready Drivers, HDCP 2.3, Microsoft DirectX 12 Ultimate, Multi-Screen, OpenGL 4.6, VR Ready, Vulkan RT API |



























Reviews
There are no reviews yet.