Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 18 × 9 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 6 |
| Памет интерфейс | 192 |
| Брой ядра | 1408 |
| Макс. работна честота, MHz | 1785 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 450 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | Ansel, G-SYNC-Compatible, GPU Boost, Highlights, NVIDIA GeForce Experience |
| Резолюция | 7680 x 4320 @60Hz (Digital) |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4, DVI-D, HDMI 2.0b |
| Размери | 35 x 235 x 112mm; Dual-Slot |
| Други | Multi-Screen; Game Ready Drivers; Microsoft DirectX 12 API, OpenGL 4/5; HDCP 2.2; VR Ready, Vulkan API |




























Reviews
There are no reviews yet.