Additional information
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 2.4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-1700, PT-1800, PT-2200, PT-2400, PT-2500PC, PT-300, PT-300B, PT-310, PT-310B, PT-320, PT-330, PT-340, PT-350, PT-520, PT-530, PT-540, PT-550, PT-580C, PT-9200PC, PT-9400 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Green |
| Ширина на лентата, mm | 18 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on white TZe-741 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |



















Reviews
There are no reviews yet.