Additional information
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 2.4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT18R/ 1850/ 2400/ 2450/ 550/ 2500/ 1830/ 2430/ 7600 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 18 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on white TZe-241 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |
















Reviews
There are no reviews yet.