Additional information
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT18R/1850/2400/2450/550/2500/1280/1830/PT1010/1230/2430/7100/7600/GL200 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 6 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | abrasion, and are resistant to chemicals, making them suitable for both indoor and outdoor use, sunlight and submersion in water, These self-adhesive laminated labels have been developed to withstand extremes of temperatures |


















Reviews
There are no reviews yet.