Additional information
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Капацитет | 960 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 520 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 460 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 77.0 x 55.7 x 9.6 mm |
| Тегло, g | 35 g |
| Други | 3D NAND flash; Includes a USB Type-C cable and a USB Type-C to Type-A cable; Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Mac OS X 10.5 or later, Operating System: Windows 7/8/10, Operating Voltage: 5V |


















Reviews
There are no reviews yet.