Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 512 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | up to 500 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.6 mm |
| Тегло, g | 9 g |
| Други | 3D NAND flash; RAID engine and LDPC coding for data integrity; DDR3 DRAM cache for short access times; Supports S.M.A.R.T., and NCQ commands; Operating Temperature: 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F), Operating Voltage: 3.3V±5%, TRIM |

















Reviews
There are no reviews yet.