Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 512 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | 1 700 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | 900 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 2.23 mm |
| Тегло, g | 8 g |
| Други | 3D NAND flash; Operating Temperature 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F); Operating Voltage: 3.3V±5%; Certificate: CE/FCC/BSMI/KC/RCM;Technology: S.M.A.R.T., Advanced Garbage Collection, LDPC Coding |












Reviews
There are no reviews yet.