Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 2048 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1050 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 950 MB/s |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 81.4 x 33.6 x 7.5 mm |
| Тегло, g | 31 g |












