Additional information
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 1024 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 550 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | up to 500 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 6.8 mm |
| Тегло, g | 45 g |
| Други | and NCQ commands, Operating Temperature: 0°C(32°F) ~ 70°C(158°F); Operating Voltage: 5V±5%; Supports DevSleep ultra low power state, QLC NAND flash, S.M.A.R.T., TRIM |











Reviews
There are no reviews yet.