Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 1024 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3 800 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 3 200 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.58 mm |
| Тегло, g | 10 g |
| Други | 3D NAND flash; Operating Temperature: 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F), Linux Kernel 2.6.31 or later, Operating Voltage 3.3V±5%; Certificate: CE/FCC/BSMI/KC/RCM; Operating System: Windows 7/8/10 |














Reviews
There are no reviews yet.