Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет, GB | 1024 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 2000 MB/s |
| Интерфейс | USB |
| Цвят | Grey |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 77.0 x 55.7 x 9.6 mm |
| Тегло, g | 35 g |














