Additional information
| Weight | 1.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.8 × 37 × 22 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 9000 pages |
| Weight | 1.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.8 × 37 × 22 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L9310CDW, MFC-L9570CDW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 9000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.