Additional information
| Weight | 0.993 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 34 × 16.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-L9200CDWT |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
424.12лв. / 216.85€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.993 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.5 × 34 × 16.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-L9200CDWT |
| Цвят | Yellow |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.