Additional information
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 37.5 × 19 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-6050 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 7500 pages |
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 37.5 × 19 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-6050 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 7500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.