Additional information
| Weight | 1.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 37 × 24.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-7050/7050N series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
| Weight | 1.64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 37 × 24.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-7050/7050N series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.