Additional information
| Weight | 1.323 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 36 × 20.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-6180DW, DCP-8250DN, MFC-8950DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
350.25лв. / 179.08€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.323 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 36 × 20.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-6180DW, DCP-8250DN, MFC-8950DW |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 12000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.