Additional information
| Weight | 1.238 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 36.5 × 20.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 5450DN, 5470DW, 6180DW, Brother HL-5440D |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
310.78лв. / 158.90€
Наличност: на склад
| Weight | 1.238 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 36.5 × 20.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 5450DN, 5470DW, 6180DW, Brother HL-5440D |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
Reviews
There are no reviews yet.