Additional information
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 16.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L8350CDW |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
| Weight | 0.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 16.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother HL-L8350CDW |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.