Additional information
| Weight | 0.953 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 18.3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-4150/4570/4140, MFC-9970 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
144.79лв. / 74.03€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.953 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 34 × 18.3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | HL-4150/4570/4140, MFC-9970 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2500 pages |
Reviews
There are no reviews yet.