Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Производител | SEAGATE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет | 500 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Black |
96.02лв. / 49.09€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Производител | SEAGATE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Капацитет | 500 |
| Външен/ вътрешен | External |
| Размер, inch | 2.5" |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Цвят | Black |
Reviews
There are no reviews yet.