Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2.7 × 7 × 11.7 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother PT label printers with up to 18mm tape width |
| Тип лента | Stencil |
| Цвят | Black |
| Ширина на лентата, mm | 18 mm |
| Дължина на лентата, m | 3 m |
| Други | etching chemicals or special fluids for direct part marking, this STe-141 tape enables you to create unique stencils than can be used to label components and parts, With a thermal sensitive layer that masks ink |
















Reviews
There are no reviews yet.