Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.3 × 11.8 × 3.2 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 240 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 535 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | up to 500 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 70.0 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 45 g |
| Други | 3D NAND, Energy Efficient, Height: 7 mm; Cool and Quiet Operation, Shock Proof |















Reviews
There are no reviews yet.