Additional information
| Weight | 73.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 × 53 × 83 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Усилвател, тип | Tweeter 2.5 cm x1 (horn type) |
| Брой канали | 2 |
| Интерфейс | 1x analog audio input, 1x Analog output, 1x Composite video output, 1x USB, 2x Microphone input (6Ф/Guitar available for one port – MIC 2/GUITAR), 2x Speaker output, Audio In), CD/DVD player, TV (HDMI |
| Bluetooth | Bluetooth (LDAC/AAC/A2DP(SINK)/AVRCP/SPP), NFC |
| HDMI | HDMI Out |
| Аудио формати | Dolby Digital, S-Force Front Surround |
| Звукови режими | ClearAudio+, DSEE (AUTO)/LDAC, Fiesta mode, FOOTBALL MODE, MEGA BASS, Music EQ, Party Chain, Video EQ |
| Караоке | Echo), Karaoke (Vocal fader, Key Control, Mic Volume, Scroling |
| Формати на декодиране | MP3, Mpeg4 (Simple Profile), Xvid |
| Високоговорители, тип | Mid-range 15 cm x1 (Paper), Woofer 38 cm x1 (MRC) |
| Консумация, W | 0.5 W Power Consumption (in standby) |
| FM радио | External antenna (75 ohm), RDS tuner, Tuning Range(FM): 87.5-108MHz / 50kHz; FM (20 preset channels) |
| Дистанционно управление | Remote Control, Smartphone Remote Control (Sony | Music Center and Fiestable) |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Front Speaker: 510 x 491 x 773 mm, Main Unit: 455 x 330 x 165 mm |
| Тегло, kg | Front Speaker: 6.2 kg, Main Unit: 30.6 kg |
| Цвят | Black |
| Други | DJ effects, Sleep Timer, Speaker Light (Multi Colour), Tray/ Child Lock |


























Reviews
There are no reviews yet.