Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.2 × 4.1 × 29.5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.2 × 4.1 × 29.5 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | FUJITSU |
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Black |
| Материал | Polyester |