Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 20 × 4.8 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | LOGITECH |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Комплектация | Keyboard & Mouse |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Nano Receiver |
| Бутони | 3 Buttons |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | Keyboard: 374 x 144 x 21 mm, Mouse: 59 x 27 x 107 mm |
| Цвят | Pink |
| Тегло, g | Keyboard: 558 g, Mouse: 100 g |


























