Additional information
| Weight | 0.645 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.3 × 18.3 × 6.3 cm |
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Скорост | 1.77 |
| Антена | corresponding with radio chains 0 and 1)., Two (female) RP-SMA connectors for external dual band antennas (A0 and A1 |
| Интерфейс | 1x RJ-45 – Auto-sensing link speed (10/100/1000BASE-T) and MDI/MDX; USB 2.0 host (Type A connector); Bluetooth Low Energy (BLE5.0) and Zigbee (802.15.4) radio |
| Стандарти | 802.11ax |
| Сигурност | Components of Aruba’s 360 Secure Fabric; WPA3 and Enhanced Open security, WPA2-MPSK; Secure SSL/IPSec VPN tunnels; TPM; Aruba’s policy enforcement firewall (PEF); Kensington security slot |
| Захранване | PoE |
| Управление | Flexible Operation and Management – ability to operate in either controllerless (Instant) or controller-based mode |
| Други | Dimmensions (excluding mount bracket): 160mm (W) x 161mm (D) x 37mm (H) |
















Reviews
There are no reviews yet.