Additional information
| Weight | 1.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.5 × 29 × 7.6 cm |
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Скорост | 1733 |
| Антена | Four (vertically polarized) integrated 2.4 GHz, Four integrated horizontally polarized 5 GHz; Built-in antennas are optimized for horizontal ceiling mounted orientation of the AP. The downtilt angle – 30°, Four integrated vertically polarized 5 GHz |
| Интерфейс | 1×10/100/1000 Base-T, Bluetooth Low Energy (BLE) radio, maximum negotiated speed 5Gbps), One HPE Smart Rate port (RJ-45, RS232), Serial console interface (RJ-45, USB 2.0 host interface (Type A connector) |
| Стандарти | 802.11ac |
| Сигурност | and block malicious files, classify, Integrated Trusted Platform Module (TPM); IP reputation and security services identify, URLs and IPs; Integrated wireless intrusion protection; SecureJack-capable for secure tunneling of wired Ethernet traffic |
| Захранване | PoE |
| Управление | high-performance WLANs., provides airtime fairness and ensures that APs stay clear of all sources of RF interference to deliver reliable, RF Management – Adaptive Radio Management (ARM) technology automatically assigns channel and power settings |
| Други | Dimensions(WxDxH): 225 x 224 x 52 mm |















Reviews
There are no reviews yet.