Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 960 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |
1,669.13лв. / 853.41€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 960 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | N/A |