Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 1200 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 2.5" |
| Скорост, об/мин | 10 000 rpm |
| Интерфейс | SAS, 12Gb/s |
| Цвят | N/A |
















