Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 500 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет | 500 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост, об/мин | 5 400 rpm |
| Интерфейс | SATA |
| Цвят | N/A |