Additional information
| Weight | 0.256 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.8 × 18.3 × 29.4 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Тип на охлаждане | Liquid cooling |
| Скорост на помпата, rpm | 3100 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2250 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| LED светлина | Addressable RGB LED |
| Консумирана мощност | Fan Power Consumption: 3.0 W, LED Power Consumption: 2.7 W (PUMP)/ 3.15 W(FAN x 3), Pump Power Consumption: 4.56W |
| Волтаж, V | LED Rated Voltage: 5 VDC, Pump Rated Voltage and Fan Rated Voltage: 12 VDC |
| Ниво на шума, dB | 32.9 dB(A) |
| Цвят | Black |




























