Additional information
| Weight | 0.256 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.2 × 17 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Тип на охлаждане | Liquid cooling |
| Скорост на помпата, rpm | 2400 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2250 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm |
| LED светлина | Addressable RGB LED |
| Консумирана мощност | Pump Power Consumption: 2.4W, Fan Power Consumption: 3.0W, LED Power Consumption: 2.25W (PUMP)/ 2.1W (FAN x 2) |
| Волтаж, V | Pump Rated Voltage and Fan Rated Voltage: 12 VDC, LED Rated Voltage: 5 VDC |
| Ниво на шума, dB | 32.9 dB(A) |
| Цвят | Black |





























