Additional information
| Weight | 5.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.7 × 26 × 46.6 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DEEPCOOL |
| Вентилатори | Front: 3 x 120 / 2 x 140mm, PSU Shrouded: 2 x 120mm, Rear: 1 x 120mm, Top: 2 x 120 / 2 x 140mm |
| Интерфейс | USB3.0 x 1, USB2.0 x 1, Audio x 1 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | – |
| Брой 3.5“ гнезда | 2 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 3 |
| Разширителен слот | 4 |
| Захранване | ATX PS2 |
| Форм-фактор | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | 4.90 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 418 x 215 x 431 mm |
| Цвят | White |

































