Additional information
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 200 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
14.52лв. / 7.42€
Наличност: на склад
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 1 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | A4 |
| Тегло, g/m2 | 200 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |