Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 13 x 18 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
14.44лв. / 7.38€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Производител | HP |
| Размер | 13 x 18 cm |
| Тегло, g/m2 | 250 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |