Additional information
| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 5 × 7 cm |
| Производител | EATON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 10 |
| Макс. мощност, kW | 2.5 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | 1 DIN, RJ-11 |
| Брой изводи | 7 |
| Тип изводи | DIN (Schuko), RJ-11 |
| Дължина на кабела, m | n/a |
| Защити | 3 Line Protection technology (securing all 3 wires Line / Neutral / Ground); Surge protection, Requires earth connection |
| Форм-фактор | N/A |
| Стандарти | CE / EAC / CM; IEC 60884-1 / IEC 60083; ISO 9001, ISO 14001 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 41 x 52 x 390 mm |
| Тегло, g | 412 g |
| Цвят | Black |



















Reviews
There are no reviews yet.